Search    
  October 18, 2017  
Pengenalan

Sejarah

Lain-lain Pautan

Hotline

Talian: 088-255999
Maklumbalas

www.kpi.sabah.gov.my

tumblr hit counter

   You are here:  PengenalanDirektori    

Direktori

Setiausaha Tetap
Datuk Michael Emban
No. Telefon: 088-252216
E-mel: Michael.Emban@sabah.gov.my

 

Timbalan Setiausaha Tetap
Norlijah Haji Danin
No. Telefon: 088-255174
E-mel: Norlijah.Danin@sabah.gov.my

 

BAHAGIAN PEMBANGUNAN - INFRASTRUKTUR & MARITIM

Ketua Penolong Setiausaha (KPSU/IM)
Leonard  S. Poyong
No. Telefon: 088-218276
E-mel: Leonard.Poyong@sabah.gov.my


Penolong Setiausaha (PSU)

        (1) Haryani Anah Abd. Kahar (PSU/INF)
         No. Telefon: 088-256817
         E-mel: HaryaniAnah.AbdKahar@sabah.gov.my

        (2) ………………………….. (PSU/M)
        No. Telefon : 088-256817

BAHAGIAN PEMBANGUNAN - UTILITI & PERKHIDMATAN

Ketua Penolong Setiausaha (KPSU/UP)

No. Telefon: 088-258276
E-mel:

Penolong Setiausaha (PSU)

       (1) Jean Shat Fu Yi (PSU/P)
       No. Telefon: 088-319634
       E-mel: FuYi.Shat@sabah.gov.my

       (2) Allfian Robert (PSU/U)
       No. Telefon: 088-258278
       E-mel:
Alffian.Robert@sabah.gov.my

UNIT PENGANGKUTAN AWAM

Ketua Penolong Setiausaha (KPSU)
Louis Chin
No. Telefon: 088-257645
E-mel: Louis.Chin@sabah.gov.my

Penolong Setiausaha (PSU)

 (1) Burhan Nuddin Mahmuddin
       No. Telefon: 088-263120
       E-mel: BurhanNuddin.Mahmuddin@sabah.gov.my

BAHAGIAN PENTADBIRAN & KEWANGAN

Penolong Setiausaha (PSUK/Ptd)
Mohammad Bin Mumin
No. Telefon: 088-264087
E-mel: Mohamad.Mumin@sabah.gov.my

Penolong Akauntan
Siti Mulizah Hj Mujum
No. telefon: 088-258256
E-mel: Sitimulizah.mujum@sabah.gov.my

Pegawai Undang-Undang
Mohd Hanafiah Bin Haji Mohd Kassim
No. Telefon: 088-264167
E-mel: Hanafiah.Kassim@sabah.gov.my

Hakmilik © 2007 Kementerian Pembangunan Infrastruktur Sabah
Terms Of Use Privacy Statement
Home|Pengenalan|Sejarah|Berita KPI